Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

2018 Güneş Gözlüğü Modası Birkaç sezondur ısıtılıp ısıtılıp önümüze konan gözlük modası , bu sezon ken din i aşıyor. Daha önce denemediğiniz modellerle yüzünüzü şenlendirmeye

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2018 Güneş Gözlüğü Modası

  Sponsorlu Bağlantılar
  2018 Güneş Gözlüğü Modası

  Birkaç sezondur ısıtılıp ısıtılıp önümüze konan gözlük modası, bu sezon kendini aşıyor. Daha önce denemediğiniz modellerle yüzünüzü şenlendirmeye ne dersiniz?


  Kedi Gözler
  50’lerin efsane gözlük çerçeveleri geri döndü! Biz hala XL gözlüklerimizle salınırken Tom Ford’un Nikita modelini podyumda gördüğümüzde bir şeyler olacağını anlamalıydık. Bu sezon her yerde kedi gözlü kadınlar göreceğiz. Cat Eye gözlüklerinizi zarif eşarplar ve kloş eteklerle tamamlayarak Hollywood yıldızlarına benzeyebilirisiniz.

  John Lennon’u selamlayın
  The Beatles grubunun efsane solisti John Lennon’un taktığı yuvarlak gözlükler 2018 yazının en parlak trendi. Eğer yuvarlak yüzlüyseniz yüzünüzü daha da yuvarlak göstermemek için bu modelden kaçınmalısınız. Saç bantları ve Vintage eşarplarla kullandığınız takdirde çiçek kız etkisi yaratacak bu gözlüklerle plajın en cool kızı olacaksınız.

  Retro Etkisi

  Yeni trendlere burun kıvıranların kurtarıcısı Retro efektler bu sezon da çok moda. 2018 yazını ele geçirip 70’ler modasının dozunu arttıran olan bu gözlüklerden biri mutlaka sizin yüzünüze göre olacaktır.
  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Güneş Gözlüğü Modelleri
 3. tag heuer güneş gözlüğü modelleri 2018
 4. Dolce & gabbana güneş gözlüğü 2018
 5. 2018 gf ferre güneş gözlüğü modelleri
 6. 2018 lacoste güneş gözlüğü modelleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş