Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

İlkokul mezunları 6 ay sonra ehliyet alamayacak İlkokulu mezunlarının ehliyet alma süreleri 4 Temmuz 2018 tarihinde sona eriyor. Süre uzatılmaz ise bu tarihten sonra ilkokul

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İlkokul mezunları 6 ay sonra ehliyet alamayacak

  Sponsorlu Bağlantılar
  İlkokul mezunları 6 ay sonra ehliyet alamayacak

  İlkokulu mezunlarının ehliyet alma süreleri 4 Temmuz 2018 tarihinde sona eriyor. Süre uzatılmaz ise bu tarihten sonra ilkokul mezunlarının ehliyet başvuruları kabul edilmeyecek.
  Karayolları Trafik Kanunu’nda 2006 yılında yapılan değişiklikle ilkokul mezunlarını n sürücü belgesi almalarına 5 yıl süre tanınmıştı. Yunus Emre Sürücü Kursu Müdürü Kenan Selim Argan, bu sürenin 4 Temmuz 2018 tarihinde sona ereceğ i uyarısında bulundu. Bu tarihten sonra ilkokul mezunlarının sürücü kurslarına müracaatların kabul edilemeyeceğini ifade eden Argan, “Bu uygulamada sürücülerin her ne kadar eğitim seviyelerinin yükseltilmesi düşünülmekte ise de Avrupa ülkelerinin hiçbirinde mezuniyet şartı aranmamakta, okuryazar olanlar sürücü okullarına müracaat edebilmektedir.” dedi. İlkokul mezunlarına sürücü belgesi alma hakkının engellenmesine yönelik uygulamay ı yanlış bulduğunu ifade den Argan, bunun kendilerini üzdüğüne söyledi. Argan, “Sınavlar zaten merkezi sistemle Türkiye’nin her yerinde tek oturumda gerçekleştirilmektedir. Eğer okur yazar olan vatandaşımız, uygulanan bu test sınavını başarabiliyorsa sürücü belgesini alabilmelidir. Önemli olan sınav sisteminde istismar edilecek bir boşluk bırakılmamasıdır ki bu zaten mümkün de değildir.” diyerek, ilkokul mezunlar ının mağdur olmamaları için kayıtlarını son aylara bırakmamaları çağrısında bulundu.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Tanzimat edebiyatı içinde yer alamayacak isim hangisidir
 3. İlkokul Menzunlarına Ehliyet Son Tarih 4 Temmuz
 4. Ehliyet nasıl bulundu, Ehliyet ne zaman icat edildi, Ehliyeti ilk kim icat etti, Ehliyet h
 5. Ehliyet Sınıfları, Ehliyet Sınıflandırması
 6. Yeni Müracaat Ehliyet İşlemleri, Yabancı Ehliyet İşlemleri, Kayıp ehliyet çıkarma, Ehliyet
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş