Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

iphone 4 ısınma , iphone 4 ısınıyor , iphone ısınma sorunu çözümü , iphone ısınıyor çözümü , iphone ısınma çözümü Tüm iphone telefon larında uygulama

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  iphone 4 ısınma,iphone 4 ısınıyor,iphone ısınma sorunu çözümü, iphone ısınıyor çözümü, iphone ısınma çözümü

  Sponsorlu Bağlantılar
  iphone 4 ısınma,iphone 4 ısınıyor,iphone ısınma sorunu çözümü, iphone ısınıyor çözümü, iphone ısınma çözümü

  Tüm iphone telefonlarında uygulama vardır.Herkes sevdiği ve kullanışlı olduğunu düşündüğü uygulamaları iphone'a yüklemektedir.Fakat uygulama sayfa sayısı 2 iken 3'e çıktığında telefonlarda yavaşlamaya ve yüksek ısınma yaşamaya başlamıştır hatta ve hatta şarj olmama ve aranıldığında ulaşılamam sorunlarıda baş göstermektedir.Isınmanın kaynağı iPhone modeline göre yarı yarıya daha hızlı işlemcisi dir.

  Sorununuzun çözümü aslında basit iphone'unuzu restore edin ve sorununuzu ortadan kaldırın.

  Diğer çözümler ise;

  1)İphone 3G'nin 16Gb'lık sürümünde yazılımda 3.0 versiyonda bu problemi yaşayanlar mevcuttur.Çözüm software sürümünü 2.2.1 versiyona downgrade yapılarak sorun çözülebilir.

  2)iPhone'unuza yüklediğiniz uygulamalar kırılmış (Crack) türde ise garanti kapsamına girmeyebilir.Eğer kırılmamış uygulamalar kullanıyorsanız garantiye gönderebilirsiniz.

  3)iPhone'unuzun Mail ayarlarını düzenleyin mail push ve fetch özelliğini kapatınız.Ayarlarda 3.0 la gelen uyguluma bildirimlerini( notifications) kapali tutun. Mail push destegini kapatin, yinelemeye elle diyin.

  Mail ayarını manuel yapılması : Settings >> Mail, Contacts, Calendars >> Fetch New Data bölümünde Push seçeneğini Off konumuna getirin ve altındaki schedule seçeneğini de manually yapın.
  Sayfanın altındaki “Advenced >>” seçeneğine tıklayın ve kaç adet e-posta hesabınız var ise her birine tıklayıp schedule seçeneğini manual yapın.


  4)iPhone Programlarınızı tek tek yükleyin.Hangi uygulamadan sonra Telefonunuz ısınma programi yaşıyorsa son yüklenilen uygulamayı kaldırınız.Örnek olarak AİM Mesajlaşma programı bu soruna sebep olabilmektedir.
  Alıntı

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. iphone 5 fiyatları nedir, iphone 5 kaç para, iphone 5 ne kadar
 3. iPhone 5 teknik özellikleri, İphone 5 özellikleri nelerdir, apple iphone 5 özelliği
 4. iphone 4 anten sorunu çözümü
 5. iphone 4 sorunları, iphone 4 sorunlarının çözümleri
 6. iphone 4 müzik yükleme, iphone 4'e müzik nasıl yüklenir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş